SONER ALDEMİR & GÖZDE,  SEVEN OLUR MU? KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA...

SONER ALDEMİR & GÖZDE, SEVEN OLUR MU? KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA...

SONER ALDEMİR & GÖZDE, SEVEN OLUR MU? KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA...

Aranjör ve yapımcı Serkan Bigay tarafından “Best Of Soner Aldemir” olarak konulan albümün düet klip şarkısı sanatçının Youtube “Soner Aldemir Official” kanalında 16 Nisan 2021 saat: 21:00 de yayınlandı.Albüm şarkılarının tamamı çok yakında tüm dijital platformlarda yayında olacağını açıklayan Aldemir “yeni şarkım ve kliplerimden haberdar olmak için youtube kanalıma abone olabilirsiniz.. Çok yakında çok güzel sürprizlerle birlikte olacağız.. sizleri seviyorum takipte kalın dedi. Seven Olur Mu şarkısının Söz – Müziği Soner Aldemir’e, Aranjörlüğü ve Klip Yönetmenliğini ise Serkan Bigay’e aittir.

Gözde Demir, Şerif Ali Demir ve dansçılar yer aldığı klip Mordoğan, Echo Performance Hall, Küme Evleri, Karaburun / İzmir’de çekildi.

Ayrıca radyolarda yayınlanmaya başlayan şarkı radyocular tarafından beğenildi.

Soner Aldemir kimdir?
Sanatçı Aydın ın Nazilli ilçesinde dünyaya geldi. 5 yaşından beri İzmir de yaşıyor. İlk, orta, lise tahsilini İzmir de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü 2002 yılı mezunu.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü 2002 yılı mezunu. Askerlik görevini 1974-1 tertip olarak Amasya da 15.P.TUĞ.12.P.A. da yaptı. Yüksek öğrenimini askerlik görevini tamamladıktan sonra bitirdiğinden, askerliğini uzun dönem yapmak zorunda kaldı.

Uzun yıllar muhasebe ve finans sektöründe çalıştı. 1985 yılından bu tarafa şiir ve şarkı sözleri yazıyor. Ödül almış bir çok şiiri bulunmaktadır. 1998 yılında İzmir de bulunan özel bir radyo kanalında 3 ay her gece 3.5 saat proğram (Dj lik) yaptı. 2001 yılında ilk beste çalışmalarına başladı. Ünlü söz yazarı Halit Çelikoğlu ile tanıştı. Daha sonra müzik piyasasının duayenlerinden sayılan rahmetli Bayram Durmaz tuna ile tanışarak deneme albümünü hazırlamaya başladı. 2001 yılında, tamamı kendi eserlerinden oluşan, sözü ve müziği kendisine ait on şarkılık bir deneme albümü hazırladı.

Tanıtım amaçlı olarak hazırlanan demo albümü o haliyle basılmıştır. Aöf.li – İmamın Oğlu İsimli deneme albümü Şölen Kaset firması etiketiyle piyasaya çıkmıştır. 2004 yılında Kanal 6 Televizyonu’nun yapmış olduğu Klipstar yarışmasına katıldı. 2008 yılında ise Ve Sen… İsmini taşıyan şarkı sözü tadında aşk şiirlerinden oluşan ilk şiir kitabı Devir Yayınları‘ndan çıktı. 2016 yılı sonunda çıkarttığı Ex Aşkım Nerdesin isimli yeni single albüm tanıtım çalışmaları devam ederken, 2019 yılı sonuna doğru Yeniden Single/EP Albümü ile birlikte müzik sektoründe kariyerini sağlamlaştırdı. Sanatçı şu sıralar Yeniden Albümünün tanıtımı ve yurtiçi ve yurtdışı yaz konserleri ve çeşitli etkinlikler için çalışmalarını sürdürüyor. Sanatçı ayrıca Müyorbir ve Mesam üyesidir.


 

Paylaş