CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARAMAN'A GELİYOR

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARAMAN'A GELİYOR

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARAMAN'A GELİYOR...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Ocak tarihinde Karaman-Konya hızlı tren hattının açılışı için Karaman’a gelecek.

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karaman- Konya hızlı tren hattı projesinin açılışı için 8 Ocak’ta Karaman’a geleceğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Erdoğan’ın 8 Ocak 2022 tarihinde Karaman’da olacağı bildirildi.

Çağlayan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada:

“Sevgili Karamanlı hemşehrilerimiz; Hepimizin uzun yıllardır beklemiş olduğu ve AK Partinin 2023 hedefleri kapsamında bulunan Konya Karaman Hızlı Tren Projemiz Allah'ın izni ile 8 Ocak 2022 günü hizmete açılıyor.

Karaman’daki açılışımıza Allah’tan bir mani gelmezse Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan teşrif edeceklerdir.

AK Parti her zaman olduğu gibi laf değil icraat yapmaya, eser üretmeye devam ediyor. Birileri konuşuyor AK Parti yapıyor” dedi.
....
Karamanlıların uzun süredir beklediği hızlı trenin açılışı için Karaman’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karaman programın detayları belirginleşmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Ocak 20222 Cumartesi günü Karaman’a geliyor. Cumhurbaşkanı’nın Karaman ziyaretine Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Önceki Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Karaman Milletvekiller ile AK Parti’nin üst düzey isimlerinin katılması bekleniyor.

Cumartesi günü 13:00 sularında Karaman’a gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karaman hızlı tren hattının açılışı ile birlikte diş hastanesi, millet bahçesi, kapalı devre sulama, sağlık merkezi, açılışlarının da içinde bulunduğu bir toplu açılış programı gerçekleştireceği bilgisine ulaşıldı.

Söz konusu toplu açılış programında vatandaşlara da hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sonrasında AK Parti Karaman Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na katılması bekleniyor.

Kaynak: Karaman internet haber siteleri


 

Paylaş